Müge Anlı – Gül Ayalp’in Cesedi Öyle Bir Yerde Bulundu ki..

Müge Anlı Tatlı Sert Programında 22 gün kız kardeşi Gül Ayalp’ı aramasıyla başlayan olayın cinayet olduğu bugün aydınlatıldı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi Narlı köyünde gerçekleşen olayda ilk günden bu yana kardeşlerinin ölümü ile ilgili kardeşinin eşi olan Kemal beyden şüphelendiklerini belirtiyorlardı. Müge Anlı Tatlı sert programında Müge hanımdan konuyla ilgili yardım isteyen aileye Narlı mahallesinde bulunan görgü tanıkları da arayarak yardımcı olmuştu.

ŞÜPHELİLER SALINMIŞTI

Bu açıklamaların üzerine ilçe jandarması eşi K.A ve eşinin sevgilisi olduğu belirtilen 2. şüpheli G.Ö. gözaltı kararı çıkarılmıştı. İki şüpheli çıktıkları mahkemede ise delil yetersizliği yüzünden adli kontrol şartı ile salınmışlardı ve programda büyük bir tepki çekmişlerdi.

Daha sonra jandarma ekiplerinin yaptıkları aramada Gaziantep Şehit Kamil ilçesi mezarlığının üst tarafında çalılıklar arasında çürümüş bir kadın cesedine rastlandı. Olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alan jandarma ekipleri cesedi Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Adli Tıp Kurumunda Kadın cesedinin üzerinden çıkan Alyasın içerisinde Kemal Yazıldığını görünce kardeşi Ayşegül Efilti cesedin kardeşine ait olduğunu teşhis etti.

Teşhisin ardından Gül Hanımın eşinin sevgilisi olan Güler hanım polis ekipleri tarafından sorguya alındı. Sorguda Kemal bey ve Gül Hanımın o gün mezarlık çevresinde arabayla dolandıklarını daha sonrada Kemal beyin pompalı tüfekle Gül Hanımı önce kolundan yaraladığını daha sonra kafasına sıkarak öldürdüğünü itiraf etti.

Eşi Kemal A. Kayıp Olarak Aranıyor.

Daha önceden çeşitli sabıkalardan dolayı 8 yıl cezaevinde yatan Kemal beye arama kararı çıkarıldı ve kaçak olarak aranmaya başlandı.

hatunzade