Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 17 Şubat 2016 – Mehmet Işıkoğlu Nerede? Öldürüldü mü ?

1451384392693

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı son bölümünde cinayet çözüldü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Işıkoğlu’nun, evlerinde öldürüldüğü cinayet açıklandı. Mehmet Işıkoğlu cinayetini gerçekleştiren Torun Erdoğan cezaevine yolllandı.
Müge Anlı 17 Şubat bölümünde Buse Yurtalan oğlu Yiğit Efe geri istedi. Bebeği aileye geri veren Buse Yurtalan yaşadığı hayat hikayesi yürekleri burktu.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ölüm anından önce akşam yemeğini yemeyen Eyüp Tiryaki oğlu akşam yemeğine gelmediği için olaylar karıştı. Evde mandalina ve çekirdek yediğini söyleyen ailenin olayın pazartesi akşamı olmadığını çarşamba günü gerçekleştiğini söyledi.
Torun Rüzgar tüm söylenenleri ret etse de aslında gerçekten hata olduğunu dile getirdi. İster kabul et ister kabul etme diyen Müge Anlı jandarmaya komutanlığı Erdoğan Tiryaki gözaltına alındı. Erdoğan kesin yapmaz densede Jandarma ulaştığı bilgilerle Erdoğan cinayeti üstleneceği söyledi.

Erdoğan Tiryaki gözaltına alındığında birşey yapmadığını ve gerçeğin ortaya çıkacağını birşey söylemeye gerek olmadığını söyledi. Erdoğan Tiryaki’nin cinayeti işleyip işlemediği daha sonra açıklanacak.

hatunzade

YORUM YAZIN