Müge Anlı ile Tatlı Sert Neden Yayınlanmıyor?

ATV ekranlarının sevilen yüzün Müge Anlı’nın bugün yayınlanmadığını gören vatandaşlar internette Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok, neden başlamadı tarzı aramalar yapmaya başladılar. Merak edilen tüm bu soruların yanıtları haberimizde. Peki Müge Anlı neden yok? Sezon finali mi yaptı? İşte yanıtı…

Müge Anlı, yeni bir program ile ekranlarda olacak. Müge Anlı yine ATV ekranlarında yayınlanacak olan Güven Bana isimli programın sunuculuğunu yapacak. 27 Haziran Perşembe günü yayınlara başlayacak olan Güven Bana programının sunucu koltuğunda Müge Anlı yer alıyor.

Müge Anlı’nın sunumunu yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ise 21 Haziran günü bir süre ekranlara bir süreliğine veda edecek. Müge Anlı’nın en beğenilen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sezon finali yapacak ve bir süre ekranlarda olmayacak. Ancak Müge Anlı ekranlarda olmaya devam edecek. Müge Anlı yeni başlayacak olan Güven Bana adlı programın sunuculuğunu yapacak.

“Güven Bana” Programının Konusu Nedir?

27 Haziran Perşembe günü ilk bölümüyle ATV ekranlarında olacak olan Güven bana programının sunuculuğunu Müge Anlı yapacak. Güven Bana isimli programda iki yarışmacı birbirine güvenerek yarışmak zorunda. Ayrıca yarışmacıların yakınları da programda olacak ve onlara taktik verecek. Yarışmacılara ilk olarak sorunun bir bölümü verilecek ve yarışmacılar kolay, orta ve zor soruları seçecek ve soruya göre para miktarı artacak. 3 hatalı cevap veren yarışmacı ödül alamayacak. Sorular ilerledikçe para miktarı da artacak ve yarışmacılar yakınlarından taktik alabilecek. İsteyen yarışmacı butona basarak diğer yarışmacıyı ekarte ederek paranın sahibi olabilecek.

Akın Bolat

YORUM YAZIN