Müge Anlı İle Tatlı Sert Tekrardan Ekranlara Dönüyor!

Son günlerde gündemde olan Güven Bana programını sunan Müge Anlı, yıllardır aynı kanalda ekranlara gelen Tatlı Sert programı için geri sayıma başladı.

2008 yılından beri yüzlerce kayıp bulan, onlarca cinayeti açığa kavuşturup kavuşamayanları buluşturan Müge Anlı, yeni sezonda da izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. Yeni sezonu merakla beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının, ne zaman yayına başlayacağı ise belli oldu.

2 Eylül’de ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programıyla ekranlara dönüyor.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğmuş, Türk televizyon sunucusu ve gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur.Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yapmıştır.Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye’de, Müge Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etti.Dobra Dobra’da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve ATV’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı ATV’de sundu.

Müge Anlı, 2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Akın Bolat

YORUM YAZIN