Müge Anlı Kapanması Lazım Diyerek

Müge Anlı Kapanması Lazım Diyerek Vaaz Verdi

Youtube kanalında açıklamalarda bulunan Hüseyin Çevik isimli şahıs ”MÜGE ANLI’YA SESLENİYORUM HEMEN KAPANMAN LAZIM! Hüseyin ÇEVİK” diyerek attığı başlıkta Müge Anlı’ya seslendi.

HASTANEDE YASLI KADINLA DALGA GECTI

Hüseyin Çevik youtube kanalından sık sık vaazlar veren ve yüzlerce takipçisi olan Hüseyin hoca geçtiğimiz günlerde paylaştığı videosunda Müge Anlıya seslendi. Kızlarınıza sahip çıkın diyerek başladığı konuşmasını Müge Anlı’da yayınan 48 yaşındaki servis şoförünün 15 yaşındaki kızı kaçırması olayına değindi. Çevik 48 yaşındaki adam 15 yaşındaki kızı kaçırmış ve sadece bana ağlayarak geldi ben istemedim dedi. Ama Müge Anlı kız ile malesef uygunsuz fotoğraflarını bularak paylaştı ve itiraf etmek zorunda kaldı. Canlı yayında Müge Anlı sayesinde çıkan görüntüler sayesinde yakalattırdı polis hemen kelepçeledi lavuk paket dedi.

15 yaşında senin kızın yaşında sana o bile teklif etse senin kabul etmemen kızım saçmalama, kızım yaptığın yanlış diyerek doğru yolu göstermen gerekiyor ama malesef o zihniyet yok. Müge anlı çok güzel işler yapıyor kayıpları buluyor güzel işler çözüyor Allah ona da selamet versin inşallah onun da kapanması lazım Allah ona da kapanmayı Nasip Etsin, Namaz kılmayı nasip etsin, programında Emir bi’l-Ma‘Ruf olmayı nasip etsin diyerek cemaatinden amin nidaları yükseldi. Müge Anlı’ya selam soylemeyi de ihmal Etmeyen Hüseyin Çevik ne diyeyim şimdi Türkiyenin yıllardır en çok izlenen sabah programı dedi. Biz Duacıyız inşallah kapanır güzel bir şekilde kapansın. Sonra da Emir Bil Maruf Yapsın çünkü çok güzel çözüyor diyerek sözlerini tamamladı.

İşte o Video;

 

hatunzade

YORUM YAZIN