Müge Anlı Kimdir? – Müge ANlı Nerelidir?

Atv ekranların 2010 yılından bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 8 yıldır başarılı bir şekilde yürüten MÜGE ANLI Kimdir?

Müge Anlı Kimdir? – Müge ANlı Nerelidir?

19 Aralık 1973 Yılında İstanbul’da Dünyaya gelen Müge Anlı Aslen Çatalcalıdır. Annesi öğretmen olan Anlı’nın Babası İlhan Anlı’dır. Marmara üniversitesi İletişim fakültesi mezunu olan Anlı, Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 1993 yılında hayatını gazeteci Burhan Akdağ ile birleştiren Müge Anlı bu evliliğinden bir kız çocuk sahibidir. Burhan Akdağ ile iki kez evlenen Anlı 2008 yılında eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle ile yollarını tamamen ayırmıştır. Müge Anlı’nın bu evliliğinden olan Kızının Adı Lidya Müge Akdağ’dırMüge Anlı Kimdir? - Müge ANlı Nerelidir?

Müge Anlı Kariyeri

İş hayatına duayen bir gazeteci olan Şenay Düdek’le 2008 yılında başlayan Müge Anlı, Dobra Dobra isimli magazin programını 2 yıl sonra bitirerek Atv ekranlarına sunucu olarak göreve başlamış burada 8 yıldır görevini başarıyla devam etmektedir. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı Kimdir? - Müge ANlı Nerelidir?

 

hatunzade