Müge Anlı Mustafa Kut Sezer Yayından Sonra

Müge Anlı Mustafa Kut Sezer Yayından Sonra

Müge Anlı ile tatlı sert programına katılarak Balıkesir’de Yyaşanan 52 yaşındaki Mustafa Kutun tarlasındaki su kesintisinin sebebi bulmak İçin gittikten sonra vefat etmesinin ardında yatan nedenleri aramak İçin gelen ailesi şüphelileri de yayına davet etmişti.

Programa gelen kişiler arasında yine aynı köyde yalayan ve ölen Mustafa Kutun eşi Dürdane Kuta aşık olan Ramazan bey üzerine yoğunlaşan olayda Sezer bey geldiğinde Olay çok başka yöne evrilmişti.

Programa katılan Sezer bey Mustafa beyin eşi ile Dürdane hanımı Ersin bey ile birlikte gördüğünü söyleyerek olayı Ersin beyin işlediğini ifade etmişti.

Ersin Bey İtirafta Bulunmuştu

Bunun üzerine Ersin bey ise Sezer bana yasaklı madde kullandığı bir gün Mustafa’yı yok ettim nasıl yaptım dedi titriyordu çok korktum demedi üzerine olayı itiraf ederek suçlunun Sezer bey olduğunu itiraf etmişti. Yayında olmayan Sezer bey Ersin’in kendi suçunu üzerine attığını söylemiş ve olaya ara verilmişti.

Yayın Sonrası Sezer ile Ersin Arasında Neler Yaşandı?

Bugün Yotube Medyanın sesi kanalının iddia ettiği bilgiye göre Canlı yayına katılan Sezer bey ve Ersin bey yayın sonrası kavga etmişlerdi. Programda Sezer’den korkuyorum diyen Ersin bey korkularında emin olmuştu.

hatunzade

YORUM YAZIN