Müge Anlı Nurgül Beyhan Gelişme

Müge Anlı Nurgül Beyhan Gelişme

Müge Anlı ile tatlı sert programına katılan 52 yaşındaki Nurgül Beyhan un kızı, erkek kardeşi ve annesi Temmuz ayında çıkan otopsi raporu üzerine kızlarının zanlılarını bulmak istemektedir.

2021 yılının kurban bayramının ikinci günü Nurgül hanım kayınvalidesi ile bayramlaşmak içim evime gidiyor. Burada ikisinin arasında çıkan tartışmada Nurgül hanım evden ayrılıyor kapısına önünde silah sesini duyuyor ve Elinin en küçük kardeşi olan Dilaver bey tarafından vuruluyor.
Bunu göre Beyhan hanımın OğluY.B amcasının üzerine silahı boşaltılarak öldütüyor. Tüm kötü hikaye aile için burada başlıyor. Yoğun bakımda kalan Nurgül hanım iyileşecek eve geliyor ama eşinin ailesi ile sorunlar bitmiyor. Malesef Nurgül hanım en son yatak odasında Boğulatak öl.dürülüyor.

Kayınvalidrsi Dostu Vardı

Nurgül hanımın kayınvalidesi programa Röportaj vererek benden para istedi dostumla tatile çıkacağım demesi üzerine kızı kendini parçalatacak kabul etmedi. Bunun üzerine Müge Anlı böyle bir şey ne polis kaydında ne telefon kayıtların da yok bırak yalan atan atsın sonuca daha hızlı ulaşırız dedi.

Baba Fransa da Evlenecek miydi?

Vatandaş Serhat’ın yayınına katılan Kişiler babasınY.B. İçin Fransa’da ikinci eşi mi vardı? Yoksa sadece Para peşindemiydi şeklinde sorular yöneltti.  Çok sayıda bu soruların gelmesi babanın oturum almak üzereydim gelmedim ve boşanma mevzusu da ortaya atılınca herkesin aklına takıldı?

 

Senem’in Kolundaki Dövmede Ne Yazıyor

Nurgül Beyhanın kızı Senemin kolunda bulunan Dövme herkesin dikkatini çekti Ma kimse okuyamadı. YouTube Vatandaş Erdal kanalında dövmenin sırtı çözüldü. Dövmede 09.12.2020 yani annesinin ölüm tarihi yazdığını iddia etti

Olay Artık Başka Tarafa Evrilmeye başladı. Nurgül Beyhan Kuzeni 40 yıl önce aynı kendisi gibi boğazı sıkılarak öldü.rüldüğü ortaya çıktı. Kuzenin oğlu yayına bağlayarak annem vefat ettiğinde ben 3 aylıktım annem ise hamileydi dedi.

Medya Sesi kanalının iddialarına göre hafta sonu Nurgül Beyhan Olayı işe ilgili geniş kapsamlı bir operasyon düzenlenerek Eşi ve eşinin kardeşleri gözaltına alındığı yönde.

hatunzade

YORUM YAZIN