Müge Anlı Şen Kardeşler

Müge Anlı Şen Kardeşler

Müge Anlı da kızı ganime hanım tarafından Aydınlatılmadı talebi üzerine işlenmeye başlanan Mehmet ve Hüseyin Şen olayında gördü tanıkları ve kamera kayıtları ortaya çıkmaya başladı.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Şen kardeşler cin.ayeti  ile ilgili şunlar biliniyor: Hatay Merkez’e bağlı evlerinde yaşayan kardeşler, 2020 yılında hayatını kaybetti.

İşken.ce  görerek öldürüldüğü söylenen Hüseyin ve Metin kardeşleri kimin öldürdüğü sorgulanıyor. İki kardeşin evinde korkunç ci.nayete  kurban gitmesinin ardından ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. 80 ve 83 yaşındaki kardeşlerin cinayetinde suçlanan isimler arasında bakıcıları da yer alıyor.

Bakıcı Emel Hanım Niye Programa Gelmiyor

 

Acılı evladın bir diğer iddiası da aile içinden Ayhan Şen, Seyhan Şen ve Mehmet Şen’le ilgiliydi. Ganime Çırçır, “Bu kişilerin amcam Mehmet Şen’le bir sorunu vardı. Bu sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama cenazenin ardından evde mevlit okunurken Ayhan Şen’in ‘gebermesi gereken Mehmet Şen’di, Hüseyin Amca’ya yazık oldu’ dediğini duydum” dedi.

hatunzade

YORUM YAZIN