Muge Anli Serkan Kiyak Esinin Arkasindan

Muge Anli Serkan Kiyak Esinin Arkasindan

Bugün saat 12.00 sıralarında Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi Sokakta bulunan Orkun Apartmanında 3. katta ikamet eden S. K. (32) evinde kendini asarak intihar etti.

Yetiştirme yurtlarında büyüyen  S.K. 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği ve bir yaşında çocuğu olduğu öğrenildi.

 

S. K. yi intihara sürükleyen süreç yaklaşık bir ay önce eşinin G. isimli bir adamla kaçmasıyla başladı. Önce eşinin başına bir şey geldiğinden şüphelenip aramaya başlayan talihsiz gencin eşinin bir başka adamla kaçtığını öğrenmesi üzerine; 6 Aralık’ta ATV’ de yayınlanan  “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına çıktığı ve burada eşine dönmesi  için çağrı da bulunduğu belirtildi.

Eşinin kaçması ile bunalıma giren S. K. nin yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği ve vedalaştığı öğrenildi.

ESI ÖLÜMÜNDEN SONRA BAKIN NE DEMİŞ

Müge Anlı eşinin ölümünden sonra aileyi arayarak söyledi sözleri de canlı yayında açıkladı. Anlı açıklamasında “Serkan çok iyi kalpli bir çocuk ben onu çok sevdim. Eşi, aileyi arayıp ‘Maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım’ demiş. Benim annem de ilk bunu söylemişti. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin” dedi.

Muge Anli ile tatlı sert programına katılarak 2 Aralıktan bu yana 4 gündür 2 yıllık eşi ve bir yaşındaki Bebeğinin annesinden haber alamadığını Eşinin zorla kaçırdığını iddia eden Serkan Kıyak Eşinin canlı yayına bağlanarak ben pideciyle gittim seni istemiyorum demesi üzerine sinir krizi geçirerek ben sensiz yaşayamam demisti.

Serkan Bey, eşi zorla tutuluyorsa ses vermesini, eşinin bulunması için yalvarıp ağladı. Müge Anlı’dan yardım isteyen Serkan Kıyak, dakikalar sonra canlı yayında eşinin bulunduğu bilgisini aldı.

SEREN SERENGIL DAYANAMADI

Buğu canlı yayi da bu konuyu konuşan Bircan Bali ve Seeen Serengil pideciyle kacan eşe ve pideciye ateş püskürdü. Olanlara ve Serkan beyin yaşadıklarına dayanamayan Serengil Şerefsiz diyerek seslendi.

Eşi ile bir tencere, bir halı ile evlendiğini, yuva kurduğundan söz eden Serkan Bey, eşinin her şeye inanan bir insan olduğunu, tehdit edildiğini ve kaçıp polise gitmesini istedi

Zehra Hanım, eşi ile görüşmek istemediğini, eşini sildiğini dile getirince Serkan Bey zaten pideciden şüphelendiğini, defalarca affettiğini, eşinin hep kendisini aldattığını, neden yaptığını sorgulayıp eşinin dönüp gelmesini, bahsi geçen pidecinin 2 çocuğu olduğunu ifade etti.

Zehra Hanım, eşini kesinlikle istemediğini, kendi rahatının yerinde olduğunu, anneannesinin umurunda olmadığını, kimsenin kahrını çekecek durumda olmadığını, zorunda olmadığını ama çocuğunu bir şekilde alacağını dile getirdi.

Kendisinin bir kere bile alkol içmediğini, 87 yaşındaki nenesini nasıl bırakıp gittiğini, eşinin annesinin sülalesinin perişan olduğunu dile getiren Serkan Bey’e Zehra Kıyak’tan yanıt geldi.

Pideci Gökhan’layım beni aramayın” diyen Zehra Kıyak’ın sözlerinin ardından Müge Anlı canlı yayında bulunan eş Serkan Kıyak sinir krizi geçirdi.

Muge Anli kendisini kaldırmak istediği esnada ben onsuz yaşamam diyen Serken beyin bazı haber kanallarında yapılan haberlere göre kendine zarar verdiği iddia edildi işte o haber.

hatunzade

YORUM YAZIN