Müge Anlı Yüzbaşıoğlu Boşanıyor mu?

Yıllardır ekranların sevilen ismi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapımcı ve sunucusu olan MÜge Anlı geçtiğimiz yıl hayatını Emniyet Şube Müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirerek hayranlarını sevindirmişti.

Yıllardır sunduğu programla herkesin gönlüne dürüstlüğü, dobralığı ve samimyeti ile taht kuran Müge ANlı programında sürekli herşeyin nasip olduğundan bahsediyordu. Bugün yotube haber sayfalarından yapılan haberler herkesi üzdü.

Müge Anlı geçen sezon herşeyin nasip ve kısmet olduğunu belirterek evleneceğini açıklamış sevenlerine adeta bayram coşkusu yaşatmıştı. Çünkü hayranları Müge Anlının zor bir çocukluk ve evlilik hayatı geçirdiğini ve artık mutluluğu onunda hakettiğini düşünüyorlardı. Kalbini aşka kapatan Müge Anlının bu konuda programda da ‘Aşkım Aşkım başlayacağım aşkınıza” şeklinde çıkışları olmuş hatta çok fazla bir şekilde sosyal medyada paylaşılmıştı . Bu düşüncelere sahip olan Müge Anlının herkes kalbini aşka kapadığını sanarken sevilen isim asayiş şube müdür Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı.

Bugün ise çıkan haberler sevenlerini üzdü. işte o haberler.

hatunzade

YORUM YAZIN