Müge Anlıda Aranan 29 Yaşındaki Fevzi Çalışkan

Müge Anlıda Aranan 29 Yaşındaki Fevzi Çalışkan

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Tekirdağın Kapaklı ilçesin kaybolan 29 yaşındaki Fevzi Çalışkan’ın bulunması için ailesi Atv nin fenomen programı olan Müge Anlı İle Tatlı Sert programına çıkarak izleyicilerden yardım istedi.

Kendisinden 6 gündür haber alınmayan 29 yaşındaki Fevzi Çalışkan en son Çarşamba günü Tekirdağın kapaklı ilçesinde Bulunan Yıldızkent kavşağında tedirgin hareketler yaparken arkadaşları tarafından görüldü. Bugünden sonra kendisinden bir haber alamayan ailesi kayıp gencin bulunabilmesi için Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programına katılarak oğullarının bir an önce bulunabilmesi için izleyiciler, görgü tanıkları ve Müge Anlı’dan yardım istedi. Görgü tanıklarının ifadelerine de yer verilen programda görgü tanıkları Elinin ayağının titrediğini aşırı heyecanlı olduğunu belirterek kendilerine ‘ hesaplarım bloke oldu bir abi ile Çorluya ifade vermeye gideceğiz. Abi beni gelip alacak acaba beni tutuklarlar mı? ’ dediği öğrenildi.
Programa katılan annesi Arife çalışkan kayıp oğluna seslenerek ‘Fevzim gel oğlum 6 gündür seni arıyorum. Nerdeysen çık gel ne olur. Seni çok özledim’ diyerek oğlunun geri gelmesini istedi.
Program sunucusu Müge Anlı’da kayıp gence seslenerek ‘Sanırım birileri seni kandırmış, korkutmuş. Birşeyden korkmuşsun ama emniyete gitmekle korkulacak bir şey yok. Buraya gel sorun neyse çözeriz. Gel sen bize anlat. Kimin yanınsaysa da bize ulaşsın çocuğumuzu bulalım’ dedi.

Olayla ilgili araştırma devam ediyor. Yeni bilgiler geldikçe bilgilendirme yapılacaktır.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN