Müge Anlıda Arıyordu Mustafa Kut Olayı Didem Arslan 2

Müge Anlıda Arıyordu Mustafa Kut Olayı Didem Arslan 2

Geçtiğimiz sezon Atv de Müge Anlı ile tatlı sert programında işlenen Mustafa Kut olayı bugün Didem Arslan Yılmaz’da çözüldü.

Balıkesir’in Havran ilçesinde, 2018’de işlenen bir  Mustafa Kut cinayeti Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla bir kez daha gündeme gelmiş. Cinayete şüpheli gösterilen Ramazan Şahin’in Mustafa Kut’un eşi Dürdane Kut’a yazdığı aşk mektupları başta Müge Anlı olmak üzere stüdyodakileri de şaşırttı. Dürdane Kut ve Ramazan Şahin’in yüzleşme anları sosyal medyaya da konu olmuştu.

Müge Anlı’nın olaya ara vermesinin ardından bu sezon Mustafa Kut’un ailesi zanlıların bulunabilmesi için Show Tv de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la  vazgeçme programına başvuruda bulundu uzun süredir şüpheliler üzerine durulan programda bugün bir son dakika bilgisi geldi. 4 yılın sonunda canlı yayında yaşananlara kimse inanamadı.

50 yaşındaki Mustafa Kut’un sırtından vurularak öldürülmesine yönelik sır perdesi hala aralananamışken talihsiz adamın öldürülmesinin ardından ortaya çıkanlar herkesi şoke etti. Daha önce Müge Anlı ile Tatlı sert programında defalarca konuşturulmaya çalışılan olaydan haberinin olduğuna herkes tarafından inanılan Ersin Sezer’den Korktuğunu söyleyerek suskunluğunu koruyordu. 50 yaşında hayatını kaybeden  Mustafa Kut’un arkadaşı Ersin Olayı Sezer’in işlediğini canlı yayında itiraf etti. Ersin ”Sezer önce su borusunu kesti sonra sırtına vurdu” diyerek olayı ince ayrıntılarına kadar anlattı. İtirafın ardından Canlı yayında Sezer Emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Sezerin ardından şimdiye kadar olayla ilgili bildiklerini söylemekten kaçınan Ersin de canlı yayından emniyet ekipleri tarafından alınarak götürüldü.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN