Muge Anlida Herkesi Saskina Ceviren 50 Milyonluk

Muge Anlida Herkesi Saskina Ceviren 50 Milyonluk

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan dolandırıcılık olayında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 50 milyon liralık büyük vurgunla sonuçlanan zincirleme dolandırıcılık olayında şantaj iddiaları da vardı. İddiaların odağındaki isim Mustafa İnce, dün canlı yayına telefonla bağlandı. Mustafa’nın iddiaları karşısında eski sevgilisi Tuba sinirlerine hakim olamadı ve stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Canlı yayına bağlanan iddiaların odağındaki isim Mustafa, “Benim asıl ortağım Tuba’dır” dedi. Duydukları karşısında sinirlerine hakim olamayan Tuba, “Sen diyorsun ya ‘Benim asıl ortağım Tuba’dır…’ Ben deli miyim, divane miyim bütün paramı sana göndereyim. Sen bana iş yapacağını inandırdın. Her gün para gönderdin geri aldın. Benim hesabımda şu an 1 TL bile yok. Sen nasıl vicdansız bir insansın. Nasıl ortağım diyebiliyorsun. Sen hiç utanmıyor musun? Ben senin nasıl ortağın olabiliyorum? Bunu kanıtla o zaman. Sen beni yalanlarınla ikna ettin. Şu anda ben mağdurum. Şu zaman göndereceğim, bu zaman göndereceğim diyorsun. Ne zaman gönderecektin?” ifadelerini kullandı.

Bugün sosyal medya hesaplarımızı gelen iddialara göre bir çok kişinin dolandiricikla suçlandığı ve programda 2 dakikadan fazla konusmayan Mustafa İnce Yakalanarak gözaltına alınmış ayrıntılar yatı  programda gele ek

hatunzade

YORUM YAZIN