Müge Anlı’da Sezer K. Söylemişti

Müge Anlı’da Sezer K. Söylemişti

Müge Anlı’ nun bugün Çiğdem hanım için endişe etmesinde haklı çıktı.

Müge Anlı’da Sezer K. SöylemiştiMüge Anlı tatlı sert de işlenen Balıkesir de taşan Mustafa Kut olayında tüm oklar Sezer Beye çevrilmişti. Geçtiğimiz hafta Ersin Bey, bugün Osman bey de Sezerin olayı itiraf ettiğini Belirtmişti.

Jandarmaya gönderilen mektup ta ka.tilin Sezer bey olduğunu söyleyen gizli mektubun eşi tarafından yazıldığını iddia ederek evde in.tühar edebilir yada kaçabilir. Sizin şöföre söyledim gitsin baksın demesi üzerine Müge Anlı sinirlenerek kadına bir şey yapmadın değil mi Çiğdem sağ mı? Kadını hemen arayalım diyerek panikledi.

Bunun üzerine programa bağlanan Çiğdem hanım iftira attığımı elimin burnunu kırdığı İçin ve ondan kurtulmak İçin böyle bir yola başvurduğunu anlattı.

Bunlara sinirlenen Sezer K. 17 yıldır karısına geçen patpatta gördüğüm Dürdane değiş Çiğdem di diyerek herkesin aklını başından aldı. Buna sinirlenen Anlı insanlara iftira atıyorsun çok tehlikelisin dedi.

Bu akşam üzeri YouTube da bazı kanallarının iddialarına göre Sezer beyin eşi Çiğdem hanım Malesef şüpheleri doğrulayarak  herkesi üzdü.

hatunzade