Müge anlının kuzeni

Müge anlının kuzeni olan ve çok sevdiği kızı yerine koydu Gül Seda Karagül’le dün gece malesef yatağında ölü olarak bulundu.

Hafta içi her gün sabah kuşağı programı olan kendi adında Müge Anlı tatlı sert programının yapımcılığı ve sunucuğunu üstelenen Müge Anlının Acı Günü .

Yatağında Bulundu

Müge anlı bugün sosyal medya hesabında çok sevdiği kuzeni Gül Seda Karagül’le bin yatağında ölü bulunarak hayatını kaybettiğini duyurdu. Ara sıra o bana geliyordu şimdi ben ona gidiyorum diyerek üzüntüsünü dilen getiren Anlı şüpheli olan bu gencecik kıZın olayının peşini bırakmayacağını belli etti.

Şüpheli Olduğu Belirtildi

Ailesi ve kendisi çok başaralı bir çocuk olan Gül Seda Karagül’le nin birlikte yaşadığı arkadaşı sabah kalkmayınca yanına giderek seslendi ve ses gelmeyince 112 ekiplerine haber verdi ama artık malesef çok geçti. Şüpheli olan gencecik kızın ölümünün ardından geniş kapsamlı bir araştırma yapmaya başlayan Ekipler Karagüllenin odasında bulunan çekmecenin içerisinde bir miktar uyuşturucu madde olduğunu bildirdi.

Arkadaşları ve yakın geçmişi ile görüşen ekipler Karagüllenin uyuşturucu madde kullanmadığını bunun bir türlü kumpas olduğunu belirterek geniş kapsamlı bir soruştura başlattı.

14 yıldır bir çok kişinin çözülemez dediği yüzlerce olayı tereyapdan kıl çeket gibi çözen Müge Anlının bu olayı da ele alacağını ve kuzeninin kanını kimsenin yanına bırakmayacağı iddia edildi.

 

hatunzade

YORUM YAZIN