Müge Anlı’nın Programında Yıllar Sonra Ortaya Çıktı

Gündüz kuşağında 9 yıldır reytingleri kimseye kaptırmayan doğru, dürüst ve dobra dobra kişiliğiyle yayın yapan Müge  Anlı ile Tatlı Sert programında yine bir ilk yaşandı.

Eski eşinin 4 yaşındaki oğluna halı koyduğu gerekçesiyle programa oğlunu görebilmek için katılan Birgül Memiş hanımın hayatındaki dram ortaya çıktı.

CANLI YAYINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Programa katılan eski eşin ise oğlunu bırakıp gittiğini bu yüzden ona vermek istediğini söyledi. Bunun üzerine Birgül hanım o senin çocuğun değil bunu sen iyi biliyorsun demesi üzerine canlı yayında soğuk rüzgarlar estirdi.

Birgül hanımın ilk evliliğini yapmadan önce 17 yaşında kendi akrabası tarafından cinsel istismara uğradığı evlendiğinde ise hamile olduğunu, bundan ilk eşinin ve ailesinin haberi olduğunu belirtti.

Evi terk etme olayında ise ilk eşi Sedat beyin kendisine şiddet uyguladığını ve belinin kırılmasına sebep olduğunu babasının evine gittiğinde babasının kendisine sahip çıkmadığını gözyaşları içinde anlattı.

ANNESİ HERŞEYİ DOĞRULADI

Yaşananların ardından Birgül hanımın anne ve babası canlı yayına bağlandı. Babası Birgül hanımı yalanlarken çocuğu ben kaç kere hastaneye götürmedin mi? İlk evliliğinde maddi destek olmadım mı diyerek kendini savundu.  Annesi Birgül’ün anlattıklarının hepsi doğru 4 yaşındaki torunum akrabamızdan cinsel istismar sonucu dünyaya geldi Sedat’ın bundan haberi vardı torunuma kötü davranıyor ve bize göstermiyor dedi.

 

hatunzade

YORUM YAZIN