Mustafa Hakkulu nerede Bulundu?

Muge Anli Mustafa Hakkulu Nerede Bulundu, Mustafa Hakkulu Nasıl bulundu, Mustafa Hakkulu Eşi, Müge Anlı Mustafa Hakkulu orman

13 Aralık’ta Adana’nın Kozan İlçesi’nde sırra kadem basan 35 yasindaki 3 cocuk babasi Mustafa Hakkulu olayinda sona gelindi. Olay bolgesine cok sayida ekip sevk edilirken Hakkulu’nun ailesi Bengü’yü suçlarken gelin görümce canlı yayında kapışmıştı. Peki son durum ne? Mustafa Hakkulu nerede ve nasil bulundu mu son dakika?

Muge Anli ile tatlı sert programında 1 haftadır ailesi tarafından aranmakta olan 3 çocuk babası Mustafa Hakkuli Bulundu.

NERDE BULUNDU?

En son sanayide görünen ve o saatten sonra kendisinden haber alınamayan Mustafa Hakkulu kesin olmayan bilgilere göre ormanlık alanda ensesinden S.i.lah ile vurulmuş halde bir vatandas tarafindan bulunarak emniyet ekiplerine haber verdigi belirtildi.

MUGE ANLININ ISARET ETTIGI YERDE BULUNDU

Mustafa hakkulu muge Anlinin yayindada defalarca belirtmiş olduğu Adana Kozan da Bulunan Köprünün Altındaki dere yatağında bulunduğu ortaya çıkarken cansız bedeni otopsi için hastaneye kaldırıldı. Hakkulunun ensesinde silah izi olduğu da ill gelen bilgiler arasında.

Olayla ilgili bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

MÜGE ANLI MUSTAFA HAKKULU BULUNDU MU, ÖLDÜ MÜ?

13 Aralık’ta Adana’nın Kozan İlçesi’nde yaşanan olayda evden çıkan 3 çocuk babası Mustafa Hakkulu kayıplara karıştı. Polise giderek kayıp başvurusu yapan aile soluğu daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı. Canlı yayında konuşan anne Zühre Hakkulu, “Bosandigi ama halen birlikte yasadigi kendisinden 11 yas kucuk olanKarısıyla sorunlar yaşıyordu. O gün çiçek alıp barışmak istemiş ama gelinim kabul etmemiş. Ne olur gel oğlum evlatların ağlıyor” dedi.

hatunzade

YORUM YAZIN