Nazmiye Çam Olayı Sinirlenen Eş “Ben Yaptım” Dedi

Bugün Müge Anlı Tat Sert Programında Akçabat Nazmiye Çam Olayı işlendi. Nazmiye Çam’ın katil yada katillerini aramaya devam eden Müge Anlı Ekibi bugün Nazmiye hanımın karşı komşusunu telefon ile canlı yayına bağladı.

Yayına bağlanan karşı komşu “Ali Yaşar Çam her sabah namazında Nazmiye hanımın evinden çıkıyordu. Bütün gece geliniyle kavga eden Ali Yaşar Çam, Nazmiye hanımın seni babama söyleyeceğim demesi üzerine ise tokatlıyordu. Bu olayı ben Nazmiye ile görüştüğümde Kaybabam her işime karışıyor ve benden habersiz bir şey yapma diyor anneme de söyledim sakın babana bahsetme dedi” açıklamasında bulundu.

Babandan Nazmiye’yi Koruyamadın

Komşusunu yalancılıkla suçlayan Ali Yaşar ve Hasan Şükrü’ye komşunun cevabı çok sert oldu. “Bu olayı herkes biliyordu. Nazmiye sana bunu anlattı sen ise Nazmiye ile dövüştün babandan Nazmiye’yi koruyamadın” dedi.

Hasan Şükrü “Ben Yaptım”

Hasan Şükrü’nün aşırı tepkisi Müge Anlı’yı tarafından da fark edilerek, Hasan Şükrü’ye ” Bu komşunun söylediğini herkes sana söyledi sen bir tepki veremedin. Benim söylemek istediklerimi bu komşun söyledi” dedi. Bunun Üzerine sinirlenen Hasan Şükrü “Tamam Ya ben Yaptım, Ben Yaptım” dedi ve Yayına ara verildi.

hatunzade