Nusrette yediğine pişman oldu

Nusrette yediğine pişman oldu

Ünlü İngiliz Sunucu Nusrete giderek bir akşam yemeğine 1450 lira ödediğine pişman olduğu İçin sütyenlerini açlıktan ölenlere yardım eden kuruluşlara bağışladığını açıkladı

Televizyonda realite programlarıyla ünlenen Collins BBC’de hazırladığı podcast’te Nusret deneyimini anlatmıştı. Ambiyansa ve deneyimine 10 üzerinden 10 puan verdiğini anlatan Collins “Hesap ayrı bir mesele. Görünce şoke oldum. Basında steak’im için 700 sterlin ödediğim yazıldı. Keşke… Aslında 1450 sterlin ödedim” demişti.

Yine podcast’inde konuya değinen Collins yaşadığı Nusret deneyimini övme konusunda ısrarlı davranarak “Hayatta bir kere karşınıza çıkacak bir fırsat ” dese de bu kez suçluluk duygusunu ağır bastığını anlattı: “Dünyada açlıktan ölen insanlar var diye düşündüm. Ne yapabileceğimi düşünürken bir arkadaşım sütyenlerimi kanser ve açlıkla mücadele eden vakıflara bağışlamamı önderdi. Bütün sütyenlerimi ayıkladım ve dört çanta dolusu gerçekten güzel sütyeni hayır kurumuna bağışladım. Üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum.”

hatunzade

YORUM YAZIN