O sarkiyi iclal aydina yazmis

O Şarkıyı İclal Aydına Yazmis

Ünlü şarkıcı Hakan Altun’dan gelen İclal Aydın itirafı magazin gündemine bomba gibi düştü. 90’lı yılların sonunda ünlü oyuncu-yazar İclal Aydın ile aşk yaşayan Hakan Altun, 1998 yılında askere gidince kendini terk eden İclal Aydın’a ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını yazdı. Hakan Altun, kendisini terk eden İclal Aydın’a o şarkıyı nasıl yazdığını anlattı. İşte o şarkının hikayesi…

Posta’nın haberine göre; 90’lı yılların sonunda ünlü oyuncu-yazar İclal Aydın ile aşk yaşayan Altun, 1998 yılında askere gidince kendini terk eden İclal Aydın’a ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını yazdı.

O yıllarda tabii cep telefonu yoktu. Biz de ankesörlü telefonlarla konuşuyorduk. Tam 17 gün sonra sıra bana geldiğinde ailemden sonra sevgilimin sesini duymak istedim Ben askerlik dönüşü birlikte olacağımızı hayal ederken aldığım cevap karşısında kitlendim kaldım. Kız arkadaşım bana “Şu an müsait değilim sonra arar mısın” dedi.

Ben onun için 17 gün bekledim o bana 60 saniyesini ayırmadı. Bunun üzerine oturdum bir kenara, gözyaşları içerisinde “Hani bekleyecektin bir ömür boyu” şarkısını yazdım.

 

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN