Odaya Soğan Koyun, Gripten Kurtulun

Soğan’ın sağlık için bulunmaz bir nimet olduğu yüzyıllardır kanıtlanmış bir gerçektir. Her gün yeni bir faydası çıkan soğan’ın bu özelliğinizi okuduğunuzda çok şaşıracaksınız.

1919′ yıllarında Yaşanmış bir hikaye ile size soğanın bu faydasını anlatan hikaye.

1919 yılında, dünyada 40 milyon kişi ‘grip’ten öldüğünde, bir doktor birçok çiftçiyi griple mücadelede yardım amacıyla ziyaret eder. Birçok çiftçi ve ailesi grip kapmıştır ve birçoğu ölürler.

Doktor ziyaretlerine devam eder ve bir sürprizle karşılaşır, ziyaret ettiği bir çiftçi ve ailesi çok sağlıklıdır. Doktor böyle olabilmesi için aileye herkesten farklı ne yaptıklarını sorar ve cevaben çiftçinin hanımı odaya, bir tabak içine ‘soyulmamış’ bir ‘soğan’ koyduklarını söyler. Doktor buna inanamaz ve bu ‘soğan’lardan birini alarak laboratuvarda mikroskop altına koyarak inceler ve ‘soğan’ın içinde ‘grip’ virüsünü görür. ‘Soğan’ açıkça ‘grip’ bakterisini absorbe etmiş (içine çekmiş) ve bu sayede de aile sağlıklı kalmıştır”.

Soğanı Keserek Odanızın Bir Köşesine Yerleştirin

Soğanın Virüs’ü içerisine çekebilmesi için öncelikle kesilmiş olması gerekir. Kabuğundan içerisine ince bir kesik bile atsanız yeterlidir. Bu soğanı kesip odanızın bir köşesinde bıraktığınızda 1 hafta boyunca tüm bakterileri sizden ve evinizden uzaklaştıracaktır.

Not: Bu denli virüsü içerisine çeken soğan fayda kadar da tam tersi durumunda darbe yada kesildikten sonra 30 dakika içerisinde tüketilmezse bütün virüslerin vücudumuza girmesine neden olacaktır.

Soğan’ın Diğer Faydaları İçin Lütfen Videomuzu İzleyiniz.

hatunzade

YORUM YAZIN