Otizm olan 3 Yaşındaki Oğlunu Kelle Paça Çorbasıyla İyileştirdi.

Nöroloji uzmanı olan doktor Dr. Natasha Campbell McBride Otizmli olarak doğan çocuğunun tedavisi olmadığı konusunda tıp akademisi tarafından ikna edilmek üzereydi.

Beslenme ve Gaps diyeti ile ilgili katıldığı eğitimler sonucunda bütün hastalıkların bağırsaklarda başladığını ve bağırsakları tedavi ettiğinde ise tamamen iyileşmenin gerçekleşeceğini iddia ederek ilk olarak 3 yaşındaki oğlunun beslenme düzenini oturtmasıyla başladı.

Otizmli olan oğlunun daha ilk haftadan büyük gelişme gösterdiğini fark etti. Bunun üzerine tam beslenme düzenini oturttu ve oğlu tamamen iyileşti. Şu anda 25 yaşında olan oğlu tamamen normal bir yaşam sürüyor.

Dr. Mcbride beslenme düzeninde öncelikle kelle paça çorbası, doğal yumurta – et ve balık, fermente olan sebzeler bulunuyor. Ve diyetinden tamamen çıkarttığı Gdo’lu gıdalar, paketli gıdalar, tahıllar bulunmakta.

Otizm olan 3 Yaşındaki Oğlunu Kelle Paça Çorbasıyla İyileştirdi.

Dr. McBride, Sağlık Bakanlığının davetlisi olarak katılacağı, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilecek “Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi”nde de geliştirdiği yöntemin ayrıntılarını, bu yoldaki deneyimlerini tıp camiasıyla paylaşacak.

Kelle Paça Çorbası Yapılışı için

hatunzade