Özgecan’ın Parmaklarını Niye Kesti?

Ozgecan-Aslan-cinayetinde-sir-perdesi-aralaniyorMersin İli, Tarsus ilçesinde 3 gün evvel yaşanan 20 Yaşındaki ÖZGECAN ASLAN cinayeti ile ilgili katil zanlıların verdiği ifadeler her dakika kan dondurmaya devam ediyor.

Katil Zanlıların verdiği ifadeler doğrultusunda gelen haberlerde önce bıçaklandığı, tecavüze uğradığı sonra parmakları kesilerek yakıldığı iddiası ortaya atıldı. Bu haberleri yazarken ellerin titriyor.

DNA ÇIKMASIN DİYE PARMAKLARINI KESTİM

Katil Zanlılarına yöneltilen sorgu parmaklarını neden kestiniz sorusuna yüzümü tırmaladı DNA’sı üzerizde çıkmasın diye parmaklarını kestim açıklamasında bulundu. Evet bu öğrenilmiş bir şeydi. Geçen yıl 294 kadınımızın katilinin yakalanmasında yararlanılmıştı çünkü DNA için tırnaklardan alınan bulgulara. Çünkü cezalar caydırı değildi, çünkü parmaklarını kestiğinde sütten çıkmış ak kaşık olacak belki yakalanmasa başkalarına da aynısını yapacak tı bu S.A denilen (diyecek kelime bulamıyorum)

Yolcu tek kalınca aklıma geldi demişti, aslında hep aklındaydı sadecce kurbana ulaşamıyordu bu beynindeki sapık duygular canlı duruyordu ve ÖZGECANIMIZ kurban oldu bu sapıkça beyin hücrelerinin yaptığı caniliğe.

EVET ÖZGECAN, BİBER GAZI SIKTI BIÇAKLANDI, EVET YÜZÜNÜ YOLDU PARMAKLARI KESİLDİ. HİÇ BİR ŞEY YAPMAMASI GEREKİYORDU ONUN CANINI YAKANLARIN CANI YANMIŞTI BİR ÇİZİKLE.

DİRENDİ ÖZGECAN AMA KURTULAMADI KENDİ AZRAİLİNDEN AYNI SİNEM YURDANUR GİBİ, AYNI MÜNEVVER KARABULUT GİBİ DİRENDİ AMA KAZANAMADI…

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar
    kader beydüz

    lan şerefsiz eriif utanmıyormusunkendinden gerizekalı bak mervede diyor o adam çok şerefsizdir zehrada

YORUM YAZIN