PAYLAŞIM YAPINCA FARKEDİLDİ. BAKIN NE DEDİLER

Sosyal medyada bugün paylaşılan görüntülerden sonra fotoğrafları da ortaya çıkan çift kendilerini haklı çıkarmaya çalıştı.

Bugün sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını paylaşan yeni evli çiftin nikahlarını camide kıydığı ortaya çıktı.

Camide nikah töreni sosyal medyanın gündemine oturdu. Hızla yayılan görüntülerde, bir camide dini nikahını yapan bir çiftin süsledikleri bir masada müzik eşliğinde pasta kesip, fotoğraf çektirdiği anlar yer aldı. Yarım milyondan fazla izlenen görüntülerdeki çiftin davetliler için hediyeler de hazırladığı görüldü.

Türkiye, genç çiftin camideki nikah törenini konuşuyor. Sosyal medyada büyük tartışma yaratan görüntülerde genç bir çiftin cami içinde nikah töreni yapıp pasta kestiği yer alıyor. Görüntüleri yayınlayan kişi, “Bunu yapmak için kimden izin aldınız?” sorusunu yöneltirken, söz konusu organizasyon için çiftin “İmamla konuştuk, kendisini ikna ettik” açıklamasını yaptığı iddia edildi.

Nikah töreninde en çok dikkat çeken ve cami de yapılmasını yadırganan görüntüler ise çiftim el ele göz göze poz vermesi ve pasta kesilmesi oldu.

CAMİDE PASTA KESİP, DİNİ NİKAH KIYDILAR

Cami içinde, güllerle süsleme yapılıp, pasta kesip, nikah töreni ve fotoğraf çekimi yapıldığı iddiası sosyal medyada tartışma yarattı.

DAVETLİLER İÇİN HEDİYELER HAZIRLIK

Paylaşılan fotoğraflarda 14 Aralık 2022 tarihinde yapıldığı anlaşılan törenin görüntülerinde dini nikahlarını camide kıyan çift, pasta kesti. Nikah törenine katılan davetliler için küçük hediyeler hazırlandığı ve özel sipariş edilen pastanın camiye getirildiği görüldü.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN