Pınar Gültekinden Kötü Haber Geldi

16 temmuz günü en son Muğla AVM de 16 30 da görüntülenen ve ondan sonra haber alınmayan Pınar Gültekinden Acı Haber geldi.

MUĞLA nin ula ilçesinde 5 gün önce öğlenden sonra haber alınmayan ve ailesi tarafından aranan pınar Bülteninin cansız bedenine ulaşıldı.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI
Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kurdukları özel ekiple çalışmalarını sürdürürken, Menteşe ilçesinin kırsal Yerkesik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bir kadın cesedi olduğu ihbarı geldi.
Bölgeye giden ekiplerin yaptığı incelemede, cesedin 5 gündür kayıp olan Pınar Gültekin’e ait olduğu tespit edildi. Gültekin’in cenazesi, savcının incelemesinin ardından Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı
ESKİ SEVGİLİSİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ
Pınar Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan şüphelinin, eski erkek arkadaşı C.M.A. olduğu öğrenildi.

Şüphelinin, bir süre önce kendisini terk eden Pınar ile yeniden birlikte olmak istediği, ancak genç kızın reddetmesi üzerine cinayeti işlediği belirlendi.
BAĞ EVİNDE ÖNCE DÖVDÜ, SONRA BOĞDU
Yapılan araştırmalarla cinayetin detayları da ortaya çıkmaya başladı.
Şüpheli, olay günü konuşmak için otomobiline aldığı Pınar’ı kendisine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada döverek darbettiği Pınar, bayıldı. C.M.A. da genç kızı boğarak öldürdü.

CANSIZ BEDENİNİ VARİLLE GÖMDÜ
Öte yandan şüpheli C.M.A., Gültekin’in cesedini bir varil içerisine koyarak, üzerine beton döküp ormanlık alana gömdüğünü itiraf etti.

hatunzade

YORUM YAZIN