Pitbul kendisine tecavüz eden adamın cinsel organını kopardı

Amerika’da Jesus Ramon Sanchez adındaki adam pitbula tecavüz etmeye kalkıştı.
Florida’da bu kadarı da olmaz dedirten bir olay yaşandı. 37 yaşındaki Jesus Ramon Sanchez, parkta sahibiyle top oynayan Spanky isimli erkek Pitbull cinsi köpeğe tecavüz etmeye kalkıştı. Görenleri şoke uğratan olay Allen Morris köpek parkında yaşandı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre topun peşinden giden köpeğe 37 yaşındaki adam arkadan sarılarak pantalonunu indirdi ve köpeğe tecavüze kalkıştı. Pitbul tepki vererek Sanchez’in önce bacağından sonra da kasığından ısırdı.

Bir kaç saniye içinde Sanchez’in cinsel organı koptu ve bacaklarında ciddi hasarlar meydana geldi.

Çevredekilerin ambulansı aramasıyla olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından acile kaldırılan adam hayati tehlikesini atlattı fakat cinsel organı bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bundan sonraki hayatına hadım olarak devam edecek olan adamın hapis cezasına çarptırılıp çarptırılmayacağı akıl sağlığı raporundan çıkan sonuçlara göre belli olacak.
Bir diğer idda ise Jesus Ramon Sanchez in olay esnasında uyuşturucu madde etkisinde olduğu ile ilgili.

Daha önceden hiç kimseyi ısırmamış olan ve oldukça uysal olduğu söylenen Spanky’e tecavüz girişiminde bulunan Sanchez’in Amerikan kamuoyunda en ağır cezaya çarptırılması ile ilgili kampanyalar başlatılmış durumda.

hatunzade