Prime İncelme Tedavisi Yöntemi İle Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

İnsanlar yaşlandıkça vücutlarının farklı bölgelerinde çeşitli sorunlar çıkmaya başlar. Çeşitli sorunlar denilen problemler aslında yaşlılık belirtileridir. Bu sorunları ortadan kaldırmaya, yok etmeye çalışırlar. Fakat bu sorunlarla uğraşmak maalesef ki çok zordur. Dünya’ da bazı teknolojiler yardımı ile cilt sıkılaştırma gibi tedavi yöntemleri yapılabilmektedir. Bu tedavilerden bir tanesi “Prime incelme” tedavisidir. Ciltteki renk düzensizlikleri, vücuttaki esneklikte kaybolma, zamanla oluşan çizgiler, yüzümüz veya vücudumuzun diğer bölgelerinde oluşan kırışıklıklar gibi problemleri prime incelme adı verilen tedavi yöntemi ile istenilen kadar olmasa da istenilene yakın derece de onarabilmektedir. Bu tedavi yöntemi sayesinde daha pürüzsüz, daha sıkı, daha genç ve diri bir cilde sahip olabilirsiniz. Böylece, yaşlandıkça cildinizin, yaşlılık pürüzlerine karşı kendini daha rahat savunmasını da sağlamış olursunuz.

Prime İncelme Tedavi Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Prime incelme yönteminin en güzel avantajı aslında, cildinizdeki düzeltmek istediğiniz probleme özel, en uygun cihazı ve uygulamayı seçebilme imkanınızın olmasıdır. Vücutta bulunan kollajen lifler, cildin daha sıkı olmasını sağlar. Aynı zamanda bu lifler sizi, vücudunuzun istediğiniz oranda sıkı ve canlı olabilmesi için yaşlılık belirtileri olan problemlerin ortadan kaldırılabilmesi için uğraş vermeye yönlendirir. Selülit problemi kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görünmektedir. Ayrıca, kadınların yaşadığı doğum yapma gibi etkenler ve yaşının ilerlemesi nedeni ile bu selülit görünümü daha da artmaya başlar. Selülitlerin vücutta en çok oluştuğu bölgeler büyük oranda kollar, bacaklar ve kalça kısmıdır. Fakat kişiden kişiye göre değiştiği için bazı kimselerde omuz ve yüz kısımlarında da meydana gelebilmektedir. Prime incelme tedavi yöntemi, bu selülitlerin yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede, vücudunuzun daha sıkı olmasına olanak sağlar. Ayrıca, bu tedavi yöntemi vücutta bulunan yağ hücrelerine de etki eder ve böylelikle vücudunuz eskisinden daha şekilli ve ince görünüme sahip olur.

Prime İncelme Tedavi Yöntemi Nasıl Yapılmaktadır?

Prime incelme tedavi yöntemi, vücutta oluşan yağlanma fazlalığı ve yaş ilerledikçe cildin sıkılığının kaybedilmesi gibi problemlere çözüm sağlayabilmek amaçlı kombine teknolojiler kullanmaktadır. Bu teknolojiler sayesinde, vücuttaki bu problemleri ve aynı zamanda vücudun şeklini de oldukça yüksek oranda düzeltebilmektedir. Kullanılan teknolojilerden ikisi olan ultrason ve RF teknolojisi bir arada kullanıldığı zaman, tek başlarına kullanıldığından daha yüksek bir verim elde edilmektedir. Bu tedavi sürecinde, yağ hücrelerinin yok edilmesi gereken kısımları soğuk ultrasound shear dalgaları ile ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda metabolizmanın da hızlandırılması gerektiği için RF teknolojisi kullanılır. Bu süreçler ardından vücutta yeni kollajenler elde edilir ve bu kollajenler sayesinde vücudun daha sıkı olması sağlanmaktadır.

Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

Cildinizin altında bulunan bağ dokularına doğru itilen derinizin altında oldukça büyük oranda yağ kütleleri yer almaktadır. Bu yağlar nedeni ile vücudunuzun çeşitli bölgelerinde, cildinizin yüzeyi eşit bir şekilde durmamaktadır ve oluşan selülitler nedeni ile selülit oluşan vücut bölgelerinde çukur bir görünüm oluşmaktadır. Prime incelme tedavi yöntemi, RF enerjisi ve mekanik masaj yöntemlerini bir araya getirerek kombine edilmiş bir şekilde kullanmaktadır. Bu teknolojileri bir arada kullanma amacı, bir araya geldiklerinde, başlı başına kullanıldıklarından çok daha fazla bir etki alınmasıdır. Kombine edilen teknolojiler ile yağ hücrelerinin metabolizmasını arttırarak daha şekilli bir vücuda sahip olmak amaçlanmaktadır. Aynı zamanda lenfatik drenajı uyarır. Bu yöntemler sayesinde selülitlerin ortaya çıkardığı cilt eşitsizliklerinin veya bölgesel çukur görünümlerin ortadan kaldırılarak eskisine oranla daha sıkı, daha pürüzsüz, daha dinç ve canlı, daha şekilli bir cilde sahip olabilirsiniz.

hatunzade