Saç Kurutma Makinesi ile Diyetsiz Zayıflayın..

Çoğumuz zayıf ve formda olmak istiyoruz, ama denediğimiz sayısız diyet yorucudur ve etkileri her zamanki diyetimize geri döndükten sonra çok çabuk yok olur. Ayrıca, hayatımızın ritmi ve tüm çalışmalarımız, çalışmalarımız ve çoklu işlerimizle, egzersiz hakkında pek düşünemeyiz.

1- Su içmeyi Unutma

Suyun hayat olduğunu hepimiz bilioruz günlük susadığımızda düzensiz aralıklarla tüketiyoruz fakat suyu doğru zamanda içmenizin sizi zayıflatacağını söylesek. Her yemekten 30 dakika önce 1-2 bardak su içmek metabolizmanızı hızlandıracak, midenizin belli bir oranda dolmasını sağlayacak ve tatlı yeme isteğinizi azaltacaktır.2. Yemeğinize dikkat edin.

Yemek yerken televizyon veya telefonda konuşmadan yavaş yavaş ve küçük lokmalar halinde tüketin. Küçük porsiyonlar şeklinde tabağınıza alıp bittikçe biraz daha ekleme yapınız.

3- Sıcak Kompres Uygulayın

Kitap okurken yada tv izlerken uygulayacağınız özelliklede bölgesel incelmede çok etkili bir yöntem. Zayıflamak istediğiniz bölgeye tuz veya zencefil sürerek yada havlu sararak saç kurutma makinesi ile sıcak kompres uygulayın bu bölgenin terlemesini sağlayarak zayıflayın.

4- Kahkaha Atın

Kahkaha attığımızda kullandığımız enerji %20 artmaktadır ve aynı zamanda üst karın kaslarımız ve yüz kaslarımızın çalışması artmaktadır. Oturduğunzu yerden komik bir film açın ve zayıflamaya başlayın.

5- Daha Fazla Uyuyun

Uyku saatte 50 veya 100 kalori daha fazla yakmamızı sağlayacaktır. Ayrıca düzenli ve yeterli uyku hormon seviyelerimizi dengede durmamıza yardımcı olacaktır. Hormonlarımızda bizlerin metabolizmasını daha hızlı çalışmasına dolayısıyla zayıflamamıza yardımcı olacaktır.

 

hatunzade

YORUM YAZIN