Safiye Paralari Aldi Ama

Safiye Paralari Aldi Ama

Muge anli ile tatlı sert programa katılarak kendisinden 15 yaş küçük olan sevgilisi c.d. nin kendisine ait iki evi ve nakit parayı alarak kendisini dolandırdigini iddia eden Safiye canlı üzen haber geldi.

Safiye Paralari Aldi Ama

47 yaşındaki Safiye hanım Mayıs 2021 de 25 yıllık evliliğini sonlandırıldı. Ardından evli olan C.d. ile dost hayatı yaşamaya başladıklarını ve bu süreçte 700 bin lira değerinde kendine ait olan iki ev ve nakit parayı C.d. ye verdiğini ve bu kişinin kendinizi dolandirdigini iddia etmişti.

Yayına gelen sevgilisi c.d. suçlamaları kabul ederek altındaki araba ile elinde bulunan 80 bin lirayı iade etmişti. Hala üzgün olan Safiye hanıma Muge Anli Cüneyt i mi istiyorsun niye üzgünsün demesi üzerine evet yanıtını vererek hala c.d. ye aşık oldubu anlaşılmıştır. Bunun üzerine anli sakın buraya bir daha c.d. beni dolandirdi  ve paramı aldi diye ikinciye gelme diyerek kendinizi uyardı.

Akşam.uzeri ajanslara çıkan habere göre canlı yayında c.d. nin kendisine artık sevgili olmayacaklarını bildirnesine dayanamayatak hayatına son verdiği iddia edild.

 

hatunzade