Safiye’nin Gerçek Yüzü

Safiye’nin Gerçek Yüzü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen 47 yaşındaki Safiye Çallı, 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra, sosyal medyadan tanıştığı kendisinden 15 yaş küçük türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral tarafından yaklaşık 600 bin lira dolandırıldığını iddia etmişti. Program sonrası Cüneyt Demiral ile yeniden görüşen Safiye Çallı bu kez de 20 bin TL dolandırıldığını söyledi.

Müge Anlı ile yağlı sert programına Ordudan katılarak kendisinden 15 yaş küçük eski sevgilisi tarafından dolandırıldığını iddia edilen Safiye hanımın gerçek düşüncelerini ortaya çıkaran bir video ortaya çıktı.

Müge anlı İle yatlı sert programında biri Ordu biri Ankara’da olan iki evini satışından elde ettiği 700 bin türk lirası parayı eski sevgilisi olan kendisinden 15 yaş küçük olan sevgilisinin kendimi kandırarak elinden aldığını iddia etmişti.

Onun iddialarına yanıt vermek için canlı yayına gelerek yüzleşen iki sevgili kozlarıı paylaşırken Cüneyt’in kendilerini de dolandırdığını iddia eden başka kadınlar da arayarak olaya dahil oldular.

Programdan sonra Cüneyt ve Safiye hanımın birlikte çektikleri tiktok videosu ortaya çıktı . Videoda Safiye hanım param olunca akrabam eşim dostum arttı. Hepsi çoğaldı oğlu Ersin’e ne dedin diye soran Cüneyt e yiyecekse Cüneyt yesin dedim bunu canı gönülden söyledim dedi.

 

hatunzade

YORUM YAZIN