Şampuan İçine Doğum Kontrol Hapı Atarsanız…

dh5

Kadınlar ve erkekler saçları ile uğraşmayı ve saçlarının güzel, sağlıklı görülmesini severler. Genel de tüm değişimler saçta başlar. Kadınlar değişim istediklerinde genelde saçlarını boyatır veya kestirirler. Saçlarını kestiren kadınlar çoğu zaman vermiş oldukları bu karardan pişman olurlar ve saçlarını tekrar uzatmanın yollarını ararlar. Erkeklerde dökülen saçlarından mağdurulardır ve bunu engellemek ister. İşte sizlere bunun çözümü..

dh3

Doğum Kontrol Hapı..

Doğum kontrol hapı, bir tür hormon ilacıdır ve bu ilaç, saçlarınızın uzamasına yardımcı olur. Aynı zamanda saç köklerini beslediği için dökülmeleri engeller ve yeni saçların çıkmasını sağlar.

Peki, nasıl kullanacaksınız? Bitkisel içerikli bir şampuan alın. Doğum kontrol haplarını toz haline getirin ve bu şampuanın içine koyup iyice çalkalayın.

Hazırladığınız bu şampuanı, oda sıcaklığındaki karanlık bir ortamda iki gün bekletin. Daha da etkili olmasını isterseniz bu karışıma E vitamini ampulü de ekleyebilirsiniz.

2 günün sonunda, şampuanınızı saçlarınızı yıkamada kullanabilirsiniz. Durularken de soğuğa yakın ılık suyla durulayın. Saçlarınız, istediğiniz boya gelene kadar kullanabilirsiniz. Bu uygulamada dikkat etmeniz gerek en önemli şey ise, yıkama sırasında şampuanın saçınızdan başka bir bölgeye gelmemesidir. Aksi takdirde, değdiği bölgelerde tüylenmeye yol açabilir.

dh4

hatunzade

4 YORUM

  1. Avatar

    Sakın uygulamayın.. Şampuanın yağ çözücü etkisi var. Hormon ilaçları nı ve E vitaminin etkisini yok edecek tir.. Sizde boşu boşuna uğraşmış olacaksınız….

YORUM YAZIN