Sarımsak İle Rahatsızlıklarınızdan Anında Kurtulun

Sarımsak İle Rahatsızlıklarınızdan Anında Kurtulun

Sarımsağın gerçek bir şifa deposu olduğu hepimizi tarafından bilinir fakat sarımsağı sadece yemek olarak tüketmek bazı rahatsızlıklarımız için yeterli değildir. Kullandığımız güzellik ve kozmetik ürünlerde, ilaçlarda, merhemlerde bir çok farklı alanda sarımsak ekstre olarak kullanılmaktadır.

Öksürük ve Soğuk Algınlığına Karşı

Sarımsağı ezin ve yarım saat zeytin yağı olan bir kapta bekletin. Bu sıvı ile ayaklarınızı ovup parmak aralarınıza sarımsak tanelerini bırakarak çorap ile sararak uyursanız öncelikle bağışıklık sisteminiz güçlenir ve öksürüğünüz anında kesilir. (Bu nettir alerjik öksürüğü dahi geçirmiştir)

Kulak Ağrısı İçin

2 diş sarımsağı zeytin yağı içinde 2 dakika kaynatın ve bu sıvıyı ılındıktan sonra sonra bir kaç damla damlatınız. Bu kesin ve nettir enefeksiyon, kulak kirlenmesi gibi sorunları ortadan kaldırıp enfeksiyonu akıtacaktır.

Hiper Tansiyonu Dengeler

2 iş sarımsağı soyun suyla hap gibi yutunuz. Kendinizi çok zinde hissedeceksiniz.

Romatizmal Ağrılar İçin

Romatizma ağrıları için sarımsağı  ezip ağrıyan bölgeye uygulayınız hem ağrı kesici hem de tedavi edecektir.

Sigarayı Bırakmak İçin

Akşam yemeğinden önce 2 damla limon suyu ve iki sarımsağı bir bardak su ile tüketiniz. Sigaranın tadından uzaklaştıracaktır.

Mide Problemleri ve Hazımsızlık İçin

2 Diş sarımsağı 1 bardak sütte 15 dakika bekleterek tüketiniz. Bu karışım gaz, mide ağrısı ve hazımsızlık için harika bir formüldür.

Bu yöntemler denenmiş ve etkilidir. Uygulamanızda fayda vardır pişman olmayacaksınız.saarimsak

 

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir