Seda Sayan Oğlum için Fakir Gelin İstiyorum.

Geçtiğimiz hafta Şule ile vitrindekiler programına konuk olan Seda Sayan “Gelinimin Fakir Olmasını İstiyorum” şeklinde açıklama yapmıştı.
Seda Sayan İkinci eşi futbolcu Sinan Enginden olan oğlu Oğulcan Engin’in evlenmesini istediğini şu sözlerle anlattı. Onun açılımını ise “bir anne olarak oğlumun artık evlenmesini istiyorum. Geliniminde fakir biri olmasını dilerim maddi olarak her şeyi oğlumda görsün, öğrensin, heyecanlansın daha mutlu olur ve evlilikleri daha kalıcı olur” şeklinde yapmıştı.
Annem Evlenmemi Çok İstiyor.
Dün akşam ödül gecesinden çıkan Oğulcan Engin’e Annesi Seda Sayan’ın yaptığı bu açıklama sorulduğunda ” Annem artık evlenmem konusunda çok baskı yapıyor. Neden böyle bir açıklama yaptığını inanın bende bilmiyorum. Fakir derken maddi durumu olmadığını kast ediyor Sanırım her şeyi benimle yaşamasını istiyor evlilik hayatının kalıcılığını buna bağlıyor olabilir. Ama ben aşık olduğum kadınla evleneceğim şimdilik bekliyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Oğulcan Engin en son sosyetinin tanınmış simalarından olan Sima Tarkan ile aşk yaşamış fakat evliliğe kadar yürüyen bir ilişki olmamıştı.

hatunzade

2 YORUM

  1. Avatar

    Valla Seda abla senin oğlunu ben alırım beni sevsin :)

  2. Avatar

    bana aşık olma oranı yüksek

YORUM YAZIN