Sedanur Güzel Olayında Ortaya Çıkan Gerçekler…

Müge Anlı Tatlı Sert Programında Kars Kağızman ilçesinde Eylül Ayında önce kayıp olarak  aranan daha sonra ise maleesef cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel olayında ortaya çarpıcı gerçekler ortaya çıktı.

Bugün çıkan adli tıp raporuna göre Sedanur Güzel’in tırnak aralarında köyde bulunan Ertan, Ahmet ve Himmet’in DNA ları eşleşti ve olayda üçüde suçlu bulunarak ağırlaştırılmış müebbet hapise ek olarakyıl daha hapis istemiyle mahkeme açıldı.

Olayın olduğu zamanlarda köyde deli gözüyle bakılan ve Sedanur’un yerini İşaret esinin ardından gece saat 3 de bulunmasının Ahmet’in itirafı ile ortaya çıktığı belirtildi. Ahmet’in itirafından sonra Himmet ve Ertan’da göz altına alındı ve maalesef 3’ü de olayla alakalı olarak cezalandırıldı. 

Zanlının ifadesine göre E.B. ile Sedanur’u dere yatağına götürürken diğer zanlı H.U ile karşılaştılar. H.U.’ya da kendileriyle birlikte gelmelerini teklif ettiler. H.U. da onlarla birlikte gitti. Çocuğun bileklerini iple bağladılar ve cinsel saldırı sonrası da boğarak öldürdüler. Tutuklu diğer iki zanlı ise suçlamaları kabul etmedi.

hatunzade

YORUM YAZIN