Şehit Polis Memuru Fethi Sekin Kimdir – Nerelidir?

Bugün İzmirdeki olaylarda Kahramanca 2 Teröristi etkisiz hale getiren ve malesef Şehit Olan Fethi Sekin Evli ve 3 Çocuk Babasıdır.

66 yaşındaki babasının  Böbrek Taşı Ameliyatında olduğu ve Halen uyutulduğu öğrenildi.

Elazığ’ın Baskil ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, annesi Hatun Sekin’i 55 gün önce kanserden kaybettiği ortaya çıktı. Katliamı önlerken şehit olan trafik polisi Fethi Sekin’in Elazığ’ın Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi. Şehit polis Sekin’in 62 yaşındaki annesi Hatun Sekin’i 55 gün önce kanserden dolayı kaybettiği ve 66 yaşındaki babası Mehmet Zeki Sekin’in de eşini kaybetmesinden sonra İzmir’deki oğlunun yanına gittiği belirtildi. 6 kardeşi olan ve 8 yıldır İzmir’de bulunan şehit polis memuru Fethi Sekin’in cenazesinin de Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyüne getirilip toprağa verileceği

Kahraman Türk polisi Fethi Sekin İzmir Patlaması önleyen polisti. İzmir patlaması önleyen kahraman polisin 2014 yılında ölümden döndüğü ortaya çıktı. İzmir’deki hain saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin, İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi’nde motosikletli ‘Şahinler’ timlerinde görevliydi. Mesleğini severek yapan polis memuru, Saldırı sırasında bağırarak halkı uyaran ve çatışmaya girerek şehit olarak hayatını kaybetti. Ölümden dönmüştü, İzmir’i kurtardı!

hatunzade