Selenin paylaşımı Yürekleri

Selenin paylaşımı Yürekleri


Müge Anlı ile tatlı sert programına katılarak annesi Nurgül Beyhanın Zanlı yata zanlılarının bulunmasını isteyen Selen in bugün İnstagram paylaşımı herkesi hüzünlendirdi.

Neler Olmuştu?

Annesi kurban bayramının ikinci günü amcası tarafından vurulmuş onu vuran amcası ise abisi Yusuf Tarafından Öl.dürülmüştü. Burada tedavi altına alınan Nurgül hanım iyileşerek gittiği evinden 5 ay sonra malesef boğu.larak cansız bedeni çıkmıştı.

Selen’in paylaşımı yürekleri burktu

Nurgül hanımın tek kızı olan Selen bugün İnstagram hesabından annesine olan sevgisini ve özlemini paylaştı. Annesi İle birlikte küçüklük fotoğrafını paylaşan Selen altına ise Özledim yazdı. Bunü gören takipçiler ise Üzüntülerini Yorumlarda belirttiler.

Son zamanlarda oldukça zor günler geçiren Nurgül hanım kardeşinin anlattığına göre babasının mrzarının başında ilk ben gelicem babacım başına diyerek yaşadıklarını adeta bir çırpıda anlamış gibi sözleri ağzından dökülmüştü. 6 yaşında küçük bir çocuğu da 4 çocuk annesi Nurgül hanımın zanlılarının bir an önce bulunarak cezalandırılmasını hep birlikte gönülden diliyoruz.

hatunzade

YORUM YAZIN