Seren Serengilin Saglik Durumu

SEREN SERENGILIN SAGLIK DURUMU

Seren Serengil’in sağlık durumu merak konusu oldu. Zayıflık uğruna ameliyatlar olan ve dumping sendromuna yakalanan Serengil günden güne eriyor. En son 43,5 kiloya kadar düştüğünü belirten sunucunun organları da iflas etmek üzere olunca ameliyat için adım attı.

Bu sabah ameliyata giren Seren Serengil’in ameliyatı 3 saat sürdü. Risk taşıdığı için ameliyatına hiçbir doktorun girmek istemediğini açıklayan Serengil ameliyata alındı.

SEREN SERENGİL SAĞLIĞI NASIL?

Bircan Bali Serengil’in sağlık durumuyla ilgili “Seren Serengil’in durumu iyi, ameliyattan çıktı. Mustafa Tohma (Seren Serengil’in sevgilisi) beni aradı, ameliyattan çıktığını birkaç saat uyutulacağını söyledi. Ameliyatta gereken tüm müdahaleler yapılmış” dedi.

Seren Serengil ameliyata alınmadan hemen önce bir veda videosu çekti. Serengil paylaşımında “Hakkınızı helal edin” dedi. Serengil “İnşallah her şey yolunda gidecek. İnşallah sağ salim çıkacağım olur da terslik olursa… Zor bir ameliyat… ” dedi

Seren Serengil daha önce yaptığı açıklamada “Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Cuma sabahı ameliyat oluyorum. Zor bir ameliyat olacağını söylediler yaptırmazsam da yavaş yavaş… Vücut kaldıramayabilir ama… Çok korkuyorum ameliyat masasında kalabilirsin dediler. Her şey kötü gidebilir. Kan organlara gitmiyor” demişti.

SEVGİLİSİ SONDURUMUNU AÇIKLADI

Mustafa Rahman Tohma, Seren Serengil’in ameliyatının iyi geçtiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tohma, sevgilisinin son durumunu paylaştı: “Allah’ım sana sonsuz şükürler olsun, ameliyatımız çok güzel geçti.”

hatunzade

YORUM YAZIN