Serkan Kıyakın Kızı

Serkan Kiyakin Kızı

Muge Anli ile tatlı sert programında bebeğini ve kendisini terk ederek giden 2 yıllık eşi Zehrayi aramaya çıkan eşinin kendisini istememesi üzerine kendi Canına son veren Serkan Kıyak olayında bugün başka iddialar ortaya atıldı.

Serkan kiyakin Kendine Zarar vermeden hemen önce çektiği video ya ulaşıldı ve yayınlandı  işte o herkesi hüzünlendiren video.

Canlı yayına katılan rahmetli Serkan Bey eşimin kendisini 2 yılda üç kez aldattığını ama kendisinin bunu yavrusu için kabul ettiğini açıklamış eşinin pideci Gokhanin yanından gelmesi için seslenmiş ama eşi den Red cevabı almıştı.  Bunun üzerine bu kadar aldatma mevzusunda sonra herkesin aklında Serkan  ve Zehra çiftinin bebeklerinin babasının kim oldugu soruları gelmiş sosyal medyada gündem yaratmıştı.

 

Biyolojik Babası Kim?

Serkan Beyin yasanilan olaylardan sonra eşine olan sevgisinin azalmamai ve cirpinislarina şaşıran Müge Anlı bir insan bu kadar sevilir mi diyerek tepki vermişti. En son katıldığı programda ise börek yapan Serkan Bey kızım için yaşayacağım diyerek canlı yayında söz vermiş ama iki gün sonra bebeğini ablasına bırakarak kendi evinde hayatına son vermişti.

Bunun üzerine herkesin kafasında eşinden vazgecmisti evladı için yaşayacaktır. Bu kadar evladını severken nasıl bırakıp gitti? Şeklinde sorular şekillendiren bugün benden söylemesi kanalı şok bir iddia ortaya attı. İddialara göre Serkan Bey iki gün boyunca eşi ile barışma girişimlerinde bulunmuştu eşi kendisine olumsuz cevaplar vermişti.

En son konuşmalarında ise kendisi ile dalga geçerek kızlarının biyolojik babasının Pidevi Gokhan olduğunu söylediği iddia edildi. Bu konuşmaya dayanamayan Serkan Bey evladını da kaybedeceği düşüncesi ile dönüşü olmaya  bir yola girdi. Olayın detayları aşağıda video yer almaktadır.

 

hatunzade

YORUM YAZIN