Serkan ve Zehranın Düğün Videosu

Serkan ve Zehranın Düğün Videosu

Muge Anliya çıkarak 2 yıllık eşinin kayıp olarak arandığını söylemesini ardından eşinin evlerinin alt katında pidevilik yapan kişi ile kaçtığını öğrenen Serkan Bey in çırpınışları ve feryadı herkesi üzmüştü.

Bu hayata veda eden Serkan Bey ve Zehra Hanım in düğün videoları ortaya çıkarken Serkan beyin gözündeki mutluluk gözlerden kaçmadı. Keşke böyle olmasaydı bu mutlu aile bozulmasaydi.

Serkan beyin Düğün Videosu

Programda ki feryatlarinin içerisinde bana nasıl kıydın yavruya nasıl kıydın ben sensiz yaşayamam diyerek ağlayan Serkan Bey maalesef dediğini yaparak 2 yaşındaki evladını babasız da bırakarak dünyayı terk etmişti.

Tün bu olayların ardından ailesini yüz üstü bırakarak giden Zehra Hanım Serkan beyin ailesine bağlanarak maaşını da çocuğunu da alacağım diyerek insanların ne kadar acımasız olabileceğini herkese göstermişti.

ALTINDA  DRAM CIKTI

Buğun programa bağlanan ablası Serkan beyin annesinin de kendilerini küçümseyip yaşta terk ettiğini belirterek biz dokuz kardeş devletin yurtta büyüdük ama kardeşim evladının başında bir annesinin olmasını istedi. Kendisi gibi annesiz büyümesini istemedi Bunu görmeye dayanamadi diyerek bir gerçeği de gözler önüne serdi.

Ablası kardeşinin emaneti olan yavrusuna gözü gibi bakacağını söyleyerek vilayetinin istediğini belirtti. Bunun üzerine Müge Anlı her türlü hukuki desteği vermeye hazırız evladım umurumda değil diyen bir anneye hangi savcı velayet verir ki diyerek gerçekleri soyledi

hatunzade

YORUM YAZIN