Sevgilim Kardeşimi Kokmasın Diye

Sevgilim Kardeşimi Kokmasın Diye

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan için programa çıkan Fatma Karadağ, 2017 yılında sevgili olduğu kişi tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü, cesetle günlerce aynı evde kaldığını iddia etti.

Manisa’da yaşayan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılında şüpheli bir şekilde kayboldu. O günden bu yana kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, canlı yayında akıl almaz iddialarda bulundu.

Kardeşinin ölümünün ardından evde günlerce cesetle beraber kaldıklarını söyleyen Fatma Karadağ, yaşadığı kan donduran anları da canlı yayında paylaştı

İddiasına göre sevgilisi Cemal Durmaz ile dağ başında bir evde kalan Karadağ, “Etrafta konu komşu yoktu. Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarını giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş” şeklinde konuştu.

Duydukları karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Müge Anlı, neden şikayet etmediğini ve kardeşini öldürmesine mani olmadığını sordu.
Bunun üzerine konuşan Fatma Karadağ, o evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda olduğunu dile getirdi.

Yayına bağlanan ve Fatma hanım ile Cemil Zübeyr’in kendisini kandırdığını iddia eden kadının Fatma hanımın kardeşimi gömdükleri yeri söyledi demesi üzerine orada yaşanan bir olay da açığa çıktı.

Programa bağlanan köylüler geçtiğimiz yıl tatla süren bir çiftçinin aynı bölge içerisinde insana ait bir kafa tası bulduğunu söyledi.

Şimdi gözler otopsi raporuna çevrildi.

Mehmet Bey ilk Değilmiş

Bugün ise sıra dışı bir şey yaşandı. YouTube bana anlat kanalımın yaptığı açıklamaya göre Fatma hanımın sevgilisi Cemal beyin ilk olayı olmadığını 18 Şubat 2012 yılında Hürriyette yer alan habere göre Cemal Bey Adam Öl.dürme ve ırza tasarruf suçundan hakkında 22,5 yıl kesinleşmiş hapis cezası alarak İzmir polisi tarafından yakalandı.

https://youtu.be/hbjVT93GlFk
Bugün evin karşısısında bulunan zeytin ağaçlarının altına gömdüğünü itiraf ettiği arkadaşının üzerine girmesi üzerine bayılma numarası yaparak programı terk etti.

hatunzade

YORUM YAZIN