Sevgilisinden Hamile Kaldi

Sevgilisinden Hamile Kaldı

İstanbulda malesef yine akılalmaz bir olay yaşandı. 23 yalındaki Merve Ş. Sevgisilisinden hamile kaldı. Evlilik dışı olarak dünyaya gelmesini istemediği bebeğinin karnının belli olmasından dolayı düşürmek istedi ve çeşitli ilaçlar kullandı.

23 yaşındaki Merve’nin kullandığı ilaçlar bebeğinin düşürmesi için doğumu başlattı ama bebek sağ olarak doğdu. Psikolojisi bozuk ışıldan Merve canlı olarak gördüğü bebeğini kendi elleriyle boğarak öldürdü.

Olayı fark eden yakınları hemen emniyet ekiplerine haber vererek yakalanmasını istedi. Merve Ş. Boğaz ağrısı İle gittiği hastanede kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltında rahatsız olduğunu belirten Merve kısa süre sonra hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Merve’nin ölüm sebebi ise herkesin yüreğimi bırktı.

Geçen Pazar günü, kaldığı cezaevinde rahatsızlanan Cemiloğlu, doğuma bağlı olarak geçirdiği komplikasyonlar sonucu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kadının cenazesi, Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerinin ardından dün gece, defnedilmek üzere memleketi Batman’a gönderildi.

Merve ve evladı ard arda toprağa verilirken onu bu hale getiren bebeğin babası emniyet ekipleri tarafından sürdürülen operasyon İle yakalandı.

 

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN