Sevki Sozen dede oluyor

Sevki Sozen dede oluyor

Muge Anli ile tatlı sert programına adli tıp uzmanlık alanımda uzun yıllardır danışmanlık görevini üstlenen Profesör Dr. Sevki Sozen sosyal medya hesabından gelininin doğum gününü kutladı ve güzel haberi takipçilerine verdi.

Geçtiğimiz yıllarda Dünya evine giren profesör doktor Sevki sozenin çocukları Ayberk ve Begumden bugün güzel haber geldi. Sozen bugün sosyal medya hesabından gelini begümün doğum gününü kutladı ve yakında dede olacağını takipçileri ile paylaştı. Sozenin paylaşımının altına çok sayıda tebrik mesajı geldi. Bizler Sozen ailesini tebrik eder minik bebeğin sağlıkla gelmesini temenni ederiz.

Sevki sozen kimdir?

Aslen Makedon bir aileden gelen Prof. Dr. Şevki Sözen 30 ocak  1963 de babasının görevi sebebiyle Kabil ‘de dünyaya gelmiştir. Ataköy İlköğretim Okulu, Saint Benoit Fransız lisesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1987 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumunda Tıpta uzmanlık eğitimini tamamlayarak Adli Tıp Uzmanı olmuştur. Nur Sözen ile uzun yıllardır mutlu bir evlilik süren Sevki sozen bir kız bir erkek babasıdır.

 

hatunzade

YORUM YAZIN