Şifonun İçerisine 1 Adet Bulaşık Tableti Atın!!! Sonuca İnanamayacaksınız

Ev temizliği her kadının korkulu rüyası ve kadınların deyimiyle nankör bir iştir. Ama tabii ki pratik yöntemler işlerimizin kolayca bitirmemize ve kendimize zaman ayırmamızı sağlar.

Şifonun İçine Bulaşık Makinesi Tableti Atarsanız.
Geceden klozetin içerisine bir adet bulaşık makinesi tableti atarsanız, sabaha kadar şifonun içerisinde kalmasını sağlayın. Sabah fırçayla ovarak şifonu çekin klozetin tertemiz olduğu ve daha geç pislendiğini göreceksiniz.Yaklaşık 2 dakika gibi kısa bir sürede banyoda ve tuvalette işleriniz bitecek.

Kaşık, çatal takımlarınızda su veya herhangi bir lekeler oluşur. Bunlardan kurtulmak için büyük bir leğenin içine sıcak su koyun, üzerine bir adet tablet atın ve sabaha kadar orada kalmasını sağlayın. Sabah çatal bıçakları bol su ile durulayın çatal bıçakların tertemiz ve parlak olduğunu göreceksiniz.

Plastik masa – sandalyeler güneş yada farklı sebeplerden dolayı zamanla sararak ilk günkü beyazlığını yitirir.
Bunun içinde bir kovaya sıcak su koyun ve içerisine bulaşık makinesi tableti ekleyip bu karışımla silin. Plastikleriniz ilk günkü hallerine dönecektir.

Çamaşır Makinenizi Temizleyin
Çamaşır makinenizin ömrünü uzatın, tamburunu temizleyin Çamaşır makinenizin deterjan gözüne 2 adet bulaşık deterjanı ekleyip yüksek sıcaklıkta makinenizi çalıştırın.Bu hem tamburunuzun dezenfekte ol

17 Comments on Şifonun İçerisine 1 Adet Bulaşık Tableti Atın!!! Sonuca İnanamayacaksınız

 1. Sifon diye yazılır ş ile değil s ile yazılır… dilbilgisi kuralları çok eksik bu sayfada. Cümlelerin eksik olması, kaliteli bilgi olup olmaması konusunda düşündürüyor… üzgünüm böyle düşünüyorum.

  • Yani bütün verilen güzel bilgilere rağmen ufak detaylar seni sıkıyorsa girme . Ayrıca üç noktadan sonra cümle büyük harfle başlar .

  • Gülay hanım size bu konu hakkında fikriniz düşünceniz nedir diye soran oldumu acaba insanlar burada faydalı olma çabası içersinde.Bilmem anlatabildim mi.

  • COK KALİTELİ DÜŞÜNEN DÜŞÜNCESİZ nekadar basit bikişiliğinizin olduğunu böylemi kanıtlama zahmetine katlandınız girmeyin okumayın yorumunuzda eksik olsun diye düşünüyorum gülay .

  • Bayan Gülayyy keşke sizin yorumunuzda sadece noktalama işretleri yanlış olsaydı.ANLATIM BOZUKLUKLARINIZI NAPICAZ;)Onları düzeltmek için bi uzman lazım kanaatimce:o «Cümlelerin eksik olması, kaliteli bilgi olup olmaması konusunda düşündürüyor… »Bu cümleyi neresinden tutup ta düzeltelim:)

   • Șifon kumașın bir çeșididirçok incedir sifon ise bașka bir șey bu kadar birisinin üstüne gitmeye ne gerek var yani arkadașlar

  • Çok doğru. Öncelikle yazım kurallarına dikkat etmek gerekir. Bu yaptığınız işe verdiğiniz önemi gösterir.

  • Helal olsun haklı eleştiriniz eleştirilen konudan daha çok tepki almış. Neden bu kadar gocundular orası ayrı basit bir kelimenin yanlış kullanımı insanı bilginin doğruluğu hakkında düşündürmesi çalışan sağlıklı beyin göstergesidir.

 2. Sifon demek istediyseniz değil. Rezervuar o aletin adı. Yani onu rezervuara koyarsak iyi olur, şifon ise bir kumaş çeşidi. Umarım bulaşık makinesi tableti derken de otomobil lastiği kastetmiyorsunuzdur. Uyaranlara teşekkür yerine hakaret de nasıl bir komplesktir bilemedim…

 3. Rezarvuarın içine bulaşık makinesi tableti attığımda güzel temizliyor fakat çamaşır makinesinin deterjan gözüne yapışıp orada kalıyor erimiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*