Sigaradan Kabartma Tozu İle 1 Haftada Kurtulun !

Sigarayı içenler için sigarayı bırakmak son derece zor olabilir hatta bazıları için imkansız bile olabilir. Sigara dumanı, sadece sigara içenlere değil, aynı zamanda çoğu zaman yanındayken dumanı içine çeken tüm pasif içicilere zarar verebilir. Sigara içenler, bırakma fikrini düşündüklerinde, nasıl yapılacağı konusun da bilgisizlerdir.

Sigara Düşmanı Kabartma Tozu

Sigara içme dürtüsünü hissettiğiniz zaman dilinize bir tutam kabartma tozu koyun.

250 ml’lik bir bardak su içinde bir çorba kaşığı kabartma tozu karıştırılarak sigarayı bıraktığını söyleyen bir doktorun ifadesi yayınlandı. Bu içeceği ilk hafta için günde iki kez içtikten sonra ikinci hafta için günde bir kez içti .

“Haftada bir karton sigara içerdim, sonra günde yaklaşık 30 sigara içmeye başladım. Bir pazar günü iki bardak su içip soda içmeye başladım ve ertesi Pazartesi aynı şeyi yaptım. Hem pazar hem de pazartesi iki sigara içtim. Ertesi salı bir sigara içtim ve sonra tamamen durdum. Haftanın geri kalanında su ve kabartma tozu karışımını içmeye devam ettim. İkinci hafta devam etmeme gerek yoktu. O zamandan beri sigara içmedim . ”- Joanne Fanizza

Akın Bolat