SİNAN SONUNDA İTİRAF

Müge Anlı ile tatlı sert programı bu haftada herkesi ekran başına kilitledi. Kimsenin aklının almadığı olayda yaşanılanlar herkese pes dedirtti.

Müge Anlı ile tatlı sert programına gelen 64 yaşında evinde ocağında yemeğini bırakarak ortadan kaybolan Arife Gökçenin akıbeti hakkında görgü tanıklarından bilgi almak için programda yaşanılanları anlattılar. Ama köylülerin anlattıkları her konu köylerinde yaşayan Sinan’a çıkıyordu.

DAHA ÖNCE 28 DOSYASI VARMIŞ.

Köylerinde yaşayan ve 60 yaş üzeri bayanlara sürekli olarak c.sel içerikli mesajlar ve t.cizlerde bulunan bu kişinin aynı zamanda taş ile saldırıda bulunduğu kişilerde vardı. Programda yaptıklarını sık sık dile getiren görgü tanıkları bugünde Sinanın üzerine giderek gerçekleri söyletmeyi başardı.

Sinan Müge Anlının ağzından ustalıkla laf almasına dayamadı ve özür dilemeye gitmiştim diyerek aslında o saatlerde köyde Arife hanımın evinin yakınlarında görüldüğünü de kendisi de ağzından kaçırdı. Müge Anlının hemen olaya el koymasıyla yanlışlıkla söylediğini belirtti. Ama o anlar kameralara yansıdığında yüz ifadesi ve vücut dili gerçekleri anlatığını ispatlıyordu. Müge Anlı yayını bitirirken artık konunun sonuna geldiğini farkına vararak biz devam edeceğiz diyerek izleyenlere mesajını verdi.

Ayrıca programda Daha önceki haftalarda çıkan ve Müge Anlının elinden tuttuğu Ezel Bayraktar sosyal medya hesabından az önce yaptığı açıklamada Müge ANlıya çıkacağını ve Sinanın C.inaye.ti çözeceklerini söylediklerini belirttiği konunun artık çözüme kavuşmak üzere olduğunun bilgisini verdi.

Herkes kimseye zararı olmayan 64 Yaşındaki Arife Gökçenin bulunması ve 28 kez kanıtlanmış suçu olan Sinanın da başkalarına zarar vermeden yakalanması için Müge Anlıdan gelecek güzel haberleri bekliyor.

Ayrıntılar geldikçe Paylaşacağız.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN