SİNANIN ATTIĞI MESAJLAR

Günlerdir yaşlı kadınlara musallat olduğu konuşulan ve birçok kadını sokak ortasında taciz eden Müge Anlı’daki Sinan, Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü.Kayıp Arife Gökçe’ye müstehcen mesajlar attığı, yaşlı kadınlara cinsel organını gösterdiği ve p’orno izlettiği ortaya çıkmıştı. Sinan, attığı mesajları da kabul etmişti.Geçtiğimiz gün de Sinan, canlı yayında Müge Anlı’yı bakışlarıyla taciz etmişti. Sinan’ın bacaklarına baktığını fark eden Müge Anlı çıldırmıştı ve Sinan’a “Benim bacaklarıma bakma yararım senin beynini” demişti.

‘Canım Çekti’: Müge Anlı, Sinan’ın Yaşlı Kadınlara Attığı Çirkin Mesajları Şok İçinde Okudu! Müge Anlı ile Tatlı sert programında işlenen Arife Gökçe olayında Sinan gün geçtikçe köşeye sıkışıyor. Her sabah canlı yayında yeni detayların ortaya çıktığı olayda Sinan’la ilgili de yeni ihbarlar yapılıyor. Bugün de yayında Müge Anlı, ihbarların yanı sıra Sinan’ın yaşlı kadınlara gönderdiği bazı müstehcen mesajları okudu. Canlı yayında anlatabildiği ölçüde bazı mesajları anlattı.

Dün de Sinan, canlı yayında Müge Anlı’ya diklendi. “Tek bir çalı bile yok orada. Varsa gösterseydin” diyen Müge Anlı’ya “Müge Hanım, adamı sinirlendirme. Geçen diyordun ‘Beyninden kan getireceğim’ diyerek çıkışmıştı.Bugün de Müge Anlı, Sinan’ın yazdığı mesajları yayında okudu. Anlı, “Senin bu attığın mesajlarda çok önemli bir şey var. Bu mesajlar gerçekten size tek kelimesini okuyamayacağım kadar şey… Ama diyorsun ki burada… Bir kara topraktan bahsediyor. Yani gerçekten okumaya utanıyorum. Bir kara topraktan bahsediyorsun. ‘Ne oluyor yani senle beraber olmayınca kara toprak mı oluyor, ne oluyor? Kara toprak, tükenmiyor, tükenmez’ ne demek?” dedi.”Canım çekti, kara toprak tükenmiyor, tükenmez’ hadi onu da okuyayım. Ne demek ‘Kara toprak tükenmiyor, tükenmez’?” diye Sinan’a sordu.

Net bir cevap vermeyen Sinan’ın ardından Arife Gökçe’nin eşi Fikri Gökçe ise ‘Bedenin kara toprak olacak, gel beraber olalım” demek istiyor.’ dedi. Müge Anlı “Sen anlat Sinan, bırak genç kızı menç kızı. Burada genç kız menç kız yok, annen yaşında insanlar var” ifadesini kullandı.Sinan, ısrarla Arife Gökçe’yi öldürmediğini belirtti. Ayrıca Sinan, “Arife Gökçe ölmüşse bile üzülmem” dedi.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN