Sokak Ortasında Eski Sevgili Dehşeti

İzmir’de Y.Y., kısa süre önce ayrıldığı kız arkadaşının yeni erkek arkadaşı D.Ö.Ş’yi çıkan tartışmada bıçaklayarak öldürdü. Olaydan sonra kaçan Y.Y., kısa sürede yakalandı.

İzmir’de meydana gelen olayda öğrenilen bilgilere göre Y.Y., kısa süre önce ayrıldığı kız arkadaşının yeni erkek arkadaşı D.Ö.Ş ile karşılaşınca ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyüyüp kavgaya dönüşmesiyle Y.Y., yanındaki bıçakla liseden bu yıl mezun olan D.ÖŞ’yi göğsünden bıçakladı. Doğuş Ömer Şafak kanla içinde yere yığılırken, Y.Y. ise olay yerinden kaçtı.

Olayı görenlerin ihbarıyla bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan D.Ö.Ş, en yakın hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan D.Ö.Ş, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Acı haberi alan D.Ö.Ş’nin ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Olaydan sonra çalışma başlatan polis, Y.Y.’yi yakalamak için çalışma başlattı. Kısa süre sonra suç aleti bıçakla yakalanan Y.Y. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Akın Bolat

YORUM YAZIN