Songül karlı suskunluğunu bozdu

Fox tv de Uğur Arslan ile birlikte sundukları izdivaç programında canlı yayında Metin yüncü İle dünya evine giren Sunucu ve Şarkıcı Songül Karlı Metin yüncü hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunarak dolandırıldığını iddia etti.

Evlilikleri bir çok kez canlı yayınlara çıkan Karlı ile Yüncü Çifti bin birliktelikleri çok uzun sürmedi. Eski eşinin kendisini dolandırdığı iddia eden Karlı benden aldığı paralarla eski eşine ev aldığını söyledi.

Başsavcılık tarafından onaylanan iddianameye göre, sanıkların her birinin “nitelikli dolandırıcılık” suçundan 3’er yıldan 10’ar yıla kadar hapisle cezalandırılmaları isteniyor. İddianameyi kabul eden İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, ilk duruşmanın 2022 yılının Ocak ayında yapılmasına karar verirken, tutuksuz sanıklar ile müşteki Karlı’ya tebligat gönderdi.

Metin Yüncü tarafından uzun süre oyalandığını dile getiren Karlı, Yüncü’nün bir süre sonra “Sezai araziyi satmış, Bulgaristan’a kaçmış. Konya’daki MİT’çi Recep abiyle konuyu çözeceğiz.” dediğini aktardı.

hatunzade

YORUM YAZIN