Sorguda Ağzından Kaçırdı

7 yaşında melek olan yavrumuz Ikrsnur Tirsi olayında yeni ip uçlarının çıkması sona gelindiğini gösteriyor.

Muge Anli tatli sert programinda aranmata baslandiktan sonra 24 saat gecmeden cansiz bedeni bulunan Ikrabur Tirsi olayonda yeni gelismeler yasandi.

Bugün Giresunun Bulandık ilçesi idilli ilçesinde bulunan herkes jandarma sorgusuna alınarak çeşitli iddialarda bulundu. Ikranur Tirsinin amcasının dikkat çeken ifadeleri aşağıdaki videoda yer almaktadır.

https://youtu.be/Q_OxN0MgHtc

Etiketler

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar
    Sait zengince

    Aile sabaha kadar jandarmada ifade veriyor. Arama çalışmasına sabah jandarmadan gelince katılabiliyorlar. video daki amca ifşası ve iğrenç iftira duyulan ses saat 20.15 bu çocuk 14 yaşındaki birinin 5 km ila 7 km arasındaki tamamen böğürtlen dikeni ve ısırgan çukurlarından oluşan sarp eğimli araziyi inerek ırmak yatağına çocuğu bırakarak geri eve dönmesi fizik kurallarına aykırı bir durum. İfşa ile birlikte ya 14 yaşındaki amca da aile içinde şiddete maruz kalarak öldürülürse vebali boynunuza. Olayı gerçekleştiren kişi yada yardim eden kişiler size minnetler sunar. Yazıktır günahtır adli bir vakada kimse dedektif olup savcı ve emniyet jandarmanın yerine kendini koymasın iftira da bir suçtur bırakın adli makamlar gereğini yapsın.